Memoriál Oldy Dvoroka 2015 úspěšně za námi

12.10.2015 16:15

V sobotu 10.10.2015 naše Záchranná brigáda kynologů společně s Moravskoslezskou brigádou pořádala závod Memoriál Oldy Dvoroka. Tato akce se koná každoročně na počest našeho bývalého kamaráda a kolegy záchranáře a již tradičně probíhá na podzim ve Větřkovicích. 

Soutěžilo se v kategoriích RH-FL B a závod posuzoval pan rozhodčí Karel Pavlík. Celkem bylo přihlášeno 8 psovodů z Česka a Slovenska, mezi psy mělo nejčastější zastoupení plemeno Anglický špringršpaněl. Nejvíce se nakonec zadařilo Pavle Juchelkové z Moravskoslezské brigády, která se se svým Anglickým špingršpanělem 'Špekem' s nejlepším speciálem (190b) umístila celkově na 1.místě. Jako druhá se umístila Kristína Somerlíková z KZJ Brno se svým Irským teriérem Jerrym a třetí pak Dáša Banárová z Bratislavské kynologické záchranné brigády s Anglickým špingršpanělem Chesterem, kteří zároveň získali ocenění za nejlepší poslušnost (99b). Limit zkoušky se tentokrát podařilo splnit jen Pavle Juchelkové se Špekem a Kristíně Somerlíkové s Jerrym. Všem blahopřejeme!

Součástí víkendu byly také zkoušky dle MZŘ v kategoriích RH-FL E a RH-FL A, kterých se zúčastnilo celkem 7 psovodů, z nichž 5 zkoušku úspěšně složilo. Gratulujeme!

Speciální poděkování patří našemu dlouhodobému sponzorovi Pálenici Bublík, jejíž sponzorské dary nám všem pomohly zvládnout dvě celodenní venkovní akce v tak mrazivém počasí. 

 

Kompletní fotogalerie ZDE

Vzpomínka na Oldu Dvoroka slovy Jaroslava Sedláka ZDE

 

Oldřich Dvorok

Ranní nástup soutěžících

Sponzorské dary a putovní pohár pro vítěze

Zleva: Dáša Banárová (3.místo), Pavla Juchelková (1.místo) a Kristina Somerlíková (2.místo)

 

Děkujeme sponzorům:

 

 

A také našim členkám Mileně Hošťálkové za vyrobení keramických pohárů 

a Lence Maňákové s rodinou za upečení dortů pro vítěze!